ALTOM reklama pomôže vašej značke k lepším výsledkom

Altom reklama

ALTOM reklama žije (nielen) printom

Reklama nás v ALTOM baví a to nielen pre jej kreativitu, ktorou nás živí, ale najmä pre výsledky, ktoré zákazníkom dokáže priniesť. Reklame sa venujeme vo všetkých jej oblastiach, ktoré ponúka a to od veľkoplošnej tlače, svetelnej reklame, polepu áut, potlači textilu, výrobe reklamných predmetov, POS/POP materiálom až po výrobu webových stránok. Primárne sa však venujeme práve veľkoformátovej tlači a svetelnej reklame, pretože vieme, aký vplyv majú na povedomie zákazníka. Ako využiť služby reklamy a množstvo jej formátov vo svoj prospech vám radi poradíme a zabezpečíme.

Reklama

Chcete sa dozvedieť viac? Čítajte ďalej…

Skúsenosti z reklamy zbierame od roku 2007

Reklama je veľmi pestrý a rýchlo meniaci sa odbor, ktorý nás neprestáva fascinovať svojimi kreatívnymi možnosťami. Všetky možnosti a formáty, ktoré reklama poskytuje sa snažíme využívať najlepším možným spôsobom, aby vám prinášali výsledky. Reklama je komunikačným prostriedkom, ktorým dokáže značka komunikovať so zákazníkmi. Svojim zdelením informuje, presviedča či pripomína značku, jej produkty či víziu. Buduje imidž a meno značky, sprevádza ju celým jej vývojom. Sme radi, že môžeme byť prínosom vo vývoji vašej značky.

Veľkoplošná tlač - billboard

Veľkoplošná tlač a svetelná reklama

Veľkoplošná tlač a svetelná reklama sú našimi najžiadanejšími službami. Od grafického návrhu po realizáciu kladieme dôraz na kvalitné kreatívne prevedenie, ostatne ako aj pri všetkých našich službách. Navrhneme a zhotovíme pre vás reklamné nosiče, ktoré zlepšia vaše podnikateľské výsledky a upevnia miesto vašej firmy na trhu. S veľkoplošnou tlačou vám zhotovíme billboardy, bannery, citylighty, rollupy, plagáty a množstvo ďalších reklamných nosičov rôznych tvarov a rozmerov. Budeme robiť všetko preto, aby ste s našim výrobkom boli spokojný.

S reklamou na aute, textile či iných predmetoch

Kreativite sa medze nekladú a pri reklame to platí dvojnásobne. Pod našou strechou okrem veľkoplošnej tlače a svetelnej reklamy zabezpečujeme tiež polepy áut, potlače textilu či reklamné predmety. Týmto spôsobom môže vaša firma byť na očiach prirodzeným a bezprostredným spôsobom. Podľa nosiča prispôsobujeme technológiu, no okrem veľkoformátovej tlače používame ofsetovú tlač, digitálnu tlač, sieťotlač, flex, flock či printflex. Zverte sa do našich rúk a skúsime spolu prísť nato, čo pomôže vašej značke rásť.