Polepy áut efektívne odprezentujú posolstvo vašej firmy

Altom polepy áut

Polepy áut sú vizitkou vašej firmy

Polepy áut sú jednoduchým a účinným nástrojom, ako prezentovať vašu značku širokej skupine zákazníkov. Polep auta môže vozidlo nielen vizuálne pozdvihnúť, ale aj odkomunikovať to, čo práve potrebujete. Naše tlačiarne i pracovníci si ľahko poradia s grafickým návrhom a jeho prevedením z myšlienky na skutočnosť. Polepy áut pri vhodnom grafickom a technickom vyhotovení vedia zapôsobiť na vizuálne vnemy zákazníka a dostať sa tak do jeho povedomia. S našimi vymoženosťami a skúsenosťami vieme v ALTOM reklame zabezpečiť všetko pod jednou strechou.

Polepy áut

Chcete sa dozvedieť viac? Čítajte ďalej…

Polepy áut – reklama v pohybe

Polepy áut sú silným nástrojom vizuálnej komunikácie. Auto je skvelým prostriedkom ako svoju firmu či produkt odpromovať a to zrozumiteľným spôsobom. Pomôžeme vám to využiť. Auto ponúka širokú plochu, ktorá sa dá rôzne použiť na reklamné účely a to či už prostredníctvom celého vozidla alebo len určitých častí ako kapoty, kufru či dverí. Všetko sa odvíja vašich predstáv. Vaša myšlienka sa tak dostane medzi obrovské množstvo ľudí. Výroba polepu auta sa začína konzultáciou a následne grafickým návrhom. Grafické prevedenie je vždy jednoduché a jasné, aby ho zákazník stihol zaevidovať aj behom pár stotín.

Polepy kapoty a kufru

Benefity polepov áut

Polepy áut so sebou nesú viaceré benefity, jedným z nich sú nízke náklady na výrobu. Ďalšou výhodou je, že nemusíte platiť za prenájom reklamného priestoru, čo sa pri vonkajšej reklame nestáva často. Polepy áutpri kvalitnom prevedení vydržia niekoľko rokov prezentovať vašu značku či reklamné posolstvo. Polep navyše pomáha chrániť lak auta pred poškodením. Naše stroje na veľkoplošnú tlač i digitálnu tlač majú na svojom konte množstvo reklamných polepov áut pre malé i veľké firmy.

Realizácia polepu áut

Polepy áut precízne aplikujeme priamo na povrch auta bez toho, aby prišlo k poškodeniu laku či neželaným bublinkám. Výroba polepov áut prebieha niekoľko hodín až dní, záleží od dizajnu, rozmerov a umiestnenia. Polep auta vydrží všetky nástrahy počasia, jedine treba dať pozor na vysokotlakové čistenie. Výrobu a realizáciu polepov áut, ako svetelnej reklamy, ako aj reklamných predmetov či potlači textilu pre vás radi zabezpečíme. S nástrojmi reklamy zameranými na budovanie povedomia a imidžu značky máme niekoľkoročné skúsenosti, o ktoré sa radi s vami podelíme.