Naše služby

Grafické práce

Grafické práce

Veríme, že pekná vizuálna prezentácia je základom dobrého prvého dojmu nielen v podnikaní, ale aj ďalších oblastiach nášho života.
Preto sa postaráme aj o vašu grafiku. Naši kreatívni dizajnéri a grafici urobia vašu vizuálnu prezentáciu zapamätateľnou a zaujímavou.

Maloplošná tlač

Maloplošná tlač

Všetky produkty digitálnej tlače patria ku každodennému fungovaniu firmy. Sú neoddeliteľnou súčasťou komunikácie vo vnútornom prostredí spoločnosti i s vašimi klientmi. Reprezentujú nielen myšlienky a filozofiu spoločnosti, ale taktiež každého pracovníka individuálne.

Veľkoformatová tlač

Veľkoformatová tlač

Ponúkame vám jedinečnú možnosť ako byť neprehliadnuteľní. Veľkoplošná tlač nedovolí okoloidúcim prejsť okolo vašej reklamy bez povšimnutia. Spracujeme a vytlačíme veľkoformátové plachty, billboardy a nálepky pre exteriér a interiér ľubovoľných formátov.

POS/POP

POS/POP

POP (“Point Of Purchase” – miesto nákupu) a POS (“Point Of Sale” – miesto predaja). Materiály POS a POP upútavajú pozornosť zákazníka priamo v mieste predaja. Tento typ komunikácie zaisťuje priamy kontakt a zároveň spúšťa impulzívny nákup priamo u spotrebiteľa.

Reklamný textil

Reklamný textil

Reklamný textil patrí medzi najpraktickejšie a najžiadanejšie produkty, ktoré neodmietne žiadny obdarovaný, a ktoré sú využívané dlhodobo. Vaše logo uvidia davy ľudí, omnoho viac ako v TV reklame, alebo v novinách či časopisoch. Technológie – sieťotlač, flex, flock, printflex.

Reklamné predmety tlač

Reklamné predmety tlač

Reklamné predmety sú jednou z možností prezentácie firmy. Pripravíme vám náhľad vami vybraného reklamného predmetu s vaším logom. Potlačíme takmer všetko, napríklad, perá, tašky (igelitové či papierové), kalendáre, diáre, kľúčenky, USB kľúče, zapaľovače…

Ofsetová tlač

Ofsetová tlač

Ofset je v súčasnosti najvyužívanejšou a najkvalitnejšou tlačiarenskou technikou. Pomocou ofsetovej tlače sa vyrábajú takmer všetky druhy tlačovín od vizitiek a hlavičkových papierov po katalógy, plagáty, kalendáre a knihy. Umožňuje plnofarebnú potlač pomocou farebného režimu 4 farieb CMYK. Min. náklad 5000ks

Inštalácia a montáž

Inštalácia a montáž

Posledný krok. Rozhoduje o celkovom dojme a funkčnosti reklamného prvku. Pre správnu inštaláciu a montáž je nutné k práci privolať profesionálov. V ALTOM Reklame ste na správnom mieste. Inštalujeme a montujeme svetelné reklamy, tabule, veľkoplošnú reklamu, reklamné nápisy, totemy, billboardy a veľa iného.

Reklamné plochy tlač

Reklamné plochy tlač

Billboardy a iné veľkoplošné reklamné tabule sa začínajú vyskytovať čoraz častejšie a sú obľúbenou formou propagácie.
Ide o veľký reklamný pútač v podobe zvislej plochy, ktorá je často osvetlená.