Potlač textilu je vysokoefektívna reklama za nízke náklady

Altom potlač textilu

Potlač textilu je najprirodzenejšia forma reklamy

Potlač textilu je veľmi účinným prostriedkom prezentácie a reklamy, podobne ako polepy áut, reklamné predmety alebo svetelná reklama, s ktorými tiež máme bohaté skúsenosti. Textil je výborným nositeľom myšlienok a informácií, tak prečo ho nevyužiť aj na reklamu? Či už personál vašej firmy alebo vaši zákazníci budú mať z potlačeného textilu úžitok. Potlač textilu možno aplikovať nielen na tričká, ale aj mikiny, vesty, bundy či v súčasnosti populárne – textilné tašky. U nás v ALTOM reklame vám pomôžeme s výberom i realizáciou myšlienky ako odpromovať vašu firmu.

Potlač textilu

Chcete sa dozvedieť viac? Čítajte ďalej…

Potlač textilu – to je (ne)nápadná, ale efektívna reklama

Oblečenie je skvelým nositeľom akéhokoľvek prejavu, teda aj reklamy. V tomto prípade úplne stačí logo vašej firmy, slogan, ilustrácia či iné grafické stvárnenie, ktoré bude vypovedať o vašej firme. Potlačený textil tak môže prezentovať vašu značku pracovných priestoroch u vás alebo v domácnostiach, hromadnej doprave či bežnom supermarkete. Za nízke náklady na výrobu môžete mať reklamu na niekoľko rokov aktívnu v akomkoľvek čase a geografickom území. S celým procesom potlače textilu vás prevedieme a so všetkým vám poradíme, aby ste boli s finálnym výsledkom spokojný.

Potlač šiltoviek

Potlačou textilu k bezprostrednému zdeleniu

Veľkým prínosom potlače textilu do marketingovej komunikácie je najmä jeho prirodzenosť. Ešte lepšie ak je to od blízkej osoby. Zdelenie reklamy prostredníctvom textilu zákazník príjme bezprostrednou formou. Pri dobrom spracovaní môže aj vzbudiť otázky okolia. Textil je tiež veľmi pestrý nástroj, kedy možno potlačiť celú látku alebo len časti oblečenia. Logá, slogany, citáty či ilustrácie pri kvalitnom prevedení na textile dobre vyniknú. Potlač textilu sa odvíja len od vašej fantázie.

Prevedenie potlače na textil

V našej agentúre sa postaráme o kvalitné grafické i technické prevedenie presne podľa vašich predstáv. Potlač textilu vždy začíname konzultáciou. Hoci textilné výrobky nepochádzajú priamo z našej dielne, vyberáme ich starostlivo s dôrazom na kvalitu. Po odsúhlasení grafického návrhu vašej predstavy a výbere textilu prichádza na rad potlač látky. Tú zhotovujeme na našich strojoch podľa zadania – či už prostredníctvom sieťotlače, flexu, flocku či printlexu. Všetky formy tlače zabezpečia dlhotrvajúci a kvalitný výsledok, ktorý vám pomôže vyniknúť v dave.