Veľkoplošná tlač je naša najvyhľadávanejšia služba

Altom veľkoplošná tlač

Veľkoplošná tlač je naša najpopulárnejšia služba

Veľkoplošná tlač alebo aj veľkoformátová tlač je naším najvyťaženejším nástrojom firmy. S veľkoplošnou tlačou vyrábame billboardy, rollupy, bannery, plagáty, svetelnú reklamu a množstvo ďalších druhov vonkajšej reklamy. Napriek digitálnej dobe veľkoplošná tlač nikam neodchádza a jej práca je nenahraditeľná, pretože zákazníkom stále prináša výsledky. Budujte imidž a povedomie o značke prostredníctvom veľkoplošnej tlače. Celým procesom vás budeme sprevádzať aj s našimi skúsenosťami.

Veľkoplošná tlač

Chcete sa dozvedieť viac? Čítajte ďalej…

Veľkoplošná tlač prináša výsledky

Formáty veľkoplošnej tlače zvyšujú viditeľnosť vašej firmy. Najväčším prínosom formátov veľkoplošnej tlače je zásah, ktorý je predpokladom rastu vašej značky. Výhodou týchto nosičov je cielenie a to najmä z geografického hľadiska. Veľkoplošná tlač dokáže za pomerne nízke náklady svojimi reklamnými formátmi zasiahnuť širokú cieľovú skupinu – masové publikum rôzneho veku, vzdelania či zárobku. Spája ich len jedno, lokalita v ktorej sa nachádzajú a práve to môžete využiť pre rast vašej značky. Už uvažujete, ako by ste mohli lokálnosť využiť pre svoju firmu?

billboard tlač

Veľkoplošnou tlačou bližšie k cieľovej skupine

Ako sme spomenuli, devízou veľkoplošnej tlače je lokálnosť. Billboardy, citylighty, plagáty, bannery, rollupy a ďalšie formáty sú adekvátne najmä pre informovanie, vysvetľovanie a pripomínanie sa zákazníkovi. Veľkoplošná tlač a jej formáty sú vhodné nosiče krátkodobých aj dlhodobých komunikačných cieľov. Môžete s nimi komunikovať nové produkty či služby, zmeny vo firme, akcie na produkty či nadchádzajúce (spoločenské) udalosti. U nás v ALTOM zabezpečíme výrobu od grafického návrhu až po samotnú inštaláciu a montáž reklamného nosiča.

Proces tvorby veľkoplošnej tlače

Veľkoplošná tlač je medzi zákazníkmi našou najžiadanejšou službou. Už od našich začiatkov fungovania dbáme na vysokú kvalitu a perfektné prevedenie všetkých reklamných formátov. Prevedieme vás procesom tvorby od grafického návrhu po realizáciu. Na každej jednej zákazke si dávame veľmi záležať, či už sa jedná o veľkoplošnú tlač, svetelnú reklamu, potlač textilu, reklamné predmety, polepy áut či mnoho ďalších foriem reklamy, ktoré u nás zabezpečujeme. Veríme, že zlepšením vašich podnikateľských výsledkov spoločne prispievame u nás k zlepšeniu podnikateľského prostredia.