Svetelné reklamy ponúkajú jedinečné možnosti ako sa odlíšiť

Altom svetelné reklamy

Svetelné reklamy vás odlíšia od konkurencie

Svetelné reklamy sú veľmi efektívnym marketingovým nástrojom, ktorý poskytuje viacero možností, ako dostať svoju značku do povedomia zákazníka. Svetelná reklama svojím obsahom, umiestnením a charakterom odlíši vašu značku od konkurencie. Na rozdiel od ostatných nástrojov vonkajšej reklamy, svetelná reklama pôsobí na zrakové zmysly vášho zákazníka 24 hodín denne. S našimi skúsenosťami v ALTOM, kde máme skúsenosti nielen s reklamou, ale aj elektroinštaláciami a kovovýrobou, vám vieme zabezpečiť komplexnú výrobu a servis svetelných reklám.

Svetelné reklamy

Chcete sa dozvedieť viac? Čítajte ďalej…

Využitie svetelnej reklamy

Svetelná reklama ponúka priestor na kreatívne prevedenie vášho posolstva a to v rôznych formátoch a veľkostiach. Hodí sa najmä do exteriéru ako na zástavky, do podchodov, či v blízkosti dopravných uzlov, obchodných centier alebo verejných inštitúcií. Vyrábame jednostranné panely, obojstranné panely, otočné panely, diapanely, svetelné znaky a logá, LED obrazovky, LED riadkové panely či totemy. Formáty svetelnej reklamy ponúkajú vysokú variabilitu, preto ich ľahko prispôsobíme vašim predstavám a podnikateľským plánom.

svetelná reklama s LED

Svetelná reklama priťahuje pozornosť

Ako sme spomenuli, svetelná reklama pôsobí 24 hodín denne. Kreatívne zobrazenie posolstva v spojení s osvetlením robí zo svetelnej reklamy výnimočný nástroj. Kvalitné prevedenie svetelnej reklamy a vhodné umiestnenie na seba púta pozornosť, čo je dnes  vzácna komodita. Pri splnení spomenutých atribútov svetelná reklama zlepšuje rozpoznateľnosť a zapamätateľnosť značky čím buduje o nej povedomie medzi zákazníkmi. Celým procesom výroby sprevádzaným našim poradenstvom a skúsenosťami spoločne nastavíme všetko tak, aby sme dosiahli marketingové ciele vašej značky. Skúsenosti máme tiež s veľkoplošnou tlačou, potlačou textilu, polepom áut či výrobou reklamných predmetov.

Tvorba svetelných reklám

Svetelné reklamy sa vyrábajú pomocou veľkoplošnej tlače. Výroba svetelnej reklamy po konzultácii následne začína grafickým a technickým návrhom. Potom prichádza na rad samotná výroba a technické prevedenie svetelnej reklamy, pri ktorej používame kvalitné stroje a materiály. Na materiál boxov používame hliník, oceľ, nerez, plast, plexisklo či meď. Najčastejším osvetlením, ktoré používame sú LED diódy, trubice, neónové trubice a mnohé ďalšie. To všetko pre vysokú odolnosť a kvalitu finálneho výsledku.