Reklamné predmety sú stále účinným nástrojom reklamy

Altom reklamné predmety

Jednoduchý, ale účinný nástroj reklamy

Reklamné predmety sú klasickým nástrojom reklamy a propagácie. Naši zákazníci vo svojej propagácii reklamné predmety veľmi radi používajú. Reklamné predmety so sebou nenesú len marketingový potenciál. Zákazníkovi tiež prinášajú úžitok, čo sa nedá povedať o každom reklamnom nosiči. Reklamným predmetom teda môžete nielen budovať povedomie o svojej značke, ale priniesť zákazníkovi úžitkovosť, či už v podobe pera, tašky, kalendára alebo diára. U nás v ALTOM reklame vám zabezpečíme reklamné predmety podľa vašich očakávaní s dôrazom na kvalitu a prevedenie.

Reklamné predmety

Chcete sa dozvedieť viac? Čítajte ďalej…

Prínos reklamného predmetu

Ako sme načrtli, úžitkovosť je veľkou prednosťou reklamných predmetov. Reklamné predmety môžete ponúkať počas krátkodobej i dlhodobej kampane. Môžete ich darovať v rámci súťaže alebo ako pozornosť svojim klientom. Na našich strojoch vieme potlačiť prakticky čokoľvek, najčastejšie sú to perá, tašky igelitové i textilné, kalendáre, diáre, kľúčenky, USB kľúče, zapaľovače a množstvo ďalších predmetov. Ak spomíname úžitkovosť, venujeme sa tiež potlači textilu. Veríme, že spoločne prídeme nato, akým reklamným predmetom by ste mohli potešiť vašich zákazníkov.

Potlač reklamných predmetov

Potenciál reklamných predmetov

Výhodou reklamných predmetov je možnosť budovania povedomia o značke. Svojim klientom viete reklamné predmety dodať adresne i masovo. Cena reklamných predmetov v našej réžii sa odvíja od množstva, väčším množstvom výsledná suma klesá. S výberom reklamného predmetu poradíme, grafický návrh i potlač zabezpečíme. Odborné poradenstvo je súčasťou každej našej služby, ktorú poskytujeme. Pre vašu lepšiu predstavu, pred každým procesom pripravujeme náhľad reklamného predmetu, aby sme sa dopracovali k výsledku, s ktorým budete spokojní.

Reklamné predmety vo výrobe

Výroba reklamných predmetov prebieha pod našou strechou. Zabezpečujeme grafické práce, veľkoplošnú tlač, ale aj digitálnu tlač či ofsetovú tlač. Všetko záleží od vašich potrieb a predstáv. Vybrané reklamné predmety, ktoré čaká potlač v našich priestoroch tiež musia spĺňať stanovené kvality. S výrobou a potlačou reklamných predmetov máme bohaté skúsenosti. Zverte sa nám so svojimi predstavami a skúsime spolu vymyslieť – niečo kreatívne a funkčné s dôrazom na vašu marketingovú stratégiu. Budovanie značky a naplnenie vašich podnikateľských cieľov je pre nás rovnako dôležité ako pre vás.